۵ تا از بهترین مکان های پیاده روی در ژاپن

۵ تا از بهترین مکان های پیاده روی در ژاپن

۵ تا از بهترین مکان های پیاده روی در ژاپن 1280 450 ژاپن سفر

ژاپن یک چشم ‌انداز بسیار متنوع دارد که به طور مداوم با فصل ‌های مختلف در حال تغییر است و مملو از شگفتی ‌های طبیعی است.

پیاده روی در این فضای زیبا، رویایی است که برای کوهنوردان و علاقه مندان به فضای باز در ژاپن تحقق می‌ یابد.

به علاوه، با ۳۴ پارک ملی شگفت‌ انگیز که ۵.۸ % از مساحت ژاپن را پوشش می‌دهند، شما هرگز از تجربه عالی فضای باز در هر جایی از برنامه سفرتان لذت خواهید برد.

در این مطلب پنج تا از بهترین نقاطی که برای پیاده روی می توانید به آن جا بروید را برایتان معرفی میکنیم. ​

۱. Kamikochi

​​​​​​​​دره ای دور افتاده در رشته ‌کوه حیدا (Hida Mountain) در کوه‌ های آلپ ژاپن، کامیکوچی با گزینه ‌های پیاده ‌روی برای همه افراد از مبتدیان تا کوهنوردان فصلی، بهشت زیبایی و طبیعتی دست‌ نخورده و بکر است.

با وجود محبوبیت این منطقه به عنوان یک مقصد توریستی، توسعه آن به دقت محدود شده و گستره وسیعی از گیاهان و جانوران، از گل ‌های آلپی گرفته تا میمون ‌های وحشی دیده می‌ شود. ​

۲. Daisetsuzan

​​​​​​​​دیستوزان، بزرگ‌ ترین پارک ملی هوکایدو، منطقه ‌ای بسیار وسیع از بیابان دست‌ نخورده با کوه ‌ها، مسیرهای جنگلی و چشمه ‌های آب ‌گرم است. این منطقه دارای حیات وحشی متنوع از جمله گوزن و خرس قهوه‌ای می باشد.

دیستوزان اولین بخش از ژاپن است که هر ساله رنگ ‌های پاییز را به نمایش می‌گذارد. ​

​۳. دره Kiso

یک پیاده ‌روی آرام در مسیری که بخش کوچکی از ناکاسندو تریل قدیمی را از کیوتو به توکیو شکل می‌دهد، شما را از یک روستای به خوبی حفاظت‌ شده به روستای دیگر در ۸ کیلومتری حومه آرام شهر می‌برد.

اگر چه این سفر به عنوان یک سفر روزانه است اما به بهترین وجه از اقامت شبانه خود در یکی از روستاها لذت خواهدی برد و می‌ تواند شامل پیاده ‌روی به ایستگاه نجسو و یا یک شب اضافی در شهر نارای باشد. ​

۴. Okutama

​​​​​​​​تنها دو ساعت بعد از مرکز توکیو با قطار فاصله وجود دارد تا به شهر کوچک اوکوتاما یک نقطه شروع ایده‌ آل برای کشف پارک ملی چیمبو تاما کای برسید.

گردشگران می‌ توانند از بین مسیرهای متنوع پیاده ‌روی که شامل دریاچه‌ ها، قله ‌های کوهستانی و زیارتگاه ‌های دوردست است بهترین را بنا به توانایی خود انتخاب کنند.

۵. کوه شیراما

​​​​​​​کوه شیراما در عمق کشور پوشیده از برف کوه‌ های آلپ ژاپن، یک صعود متوسط تا چالش برانگیز را از میان یک زمین برفی زیبا و مناظر کوهستانی با مناظر خیره ‌کننده از کوه‌ های اطراف خود ارائه می‌دهد.

این کوه برای یک پیاده‌روی ایده‌آل دو تا سه ‌روزه بسیار مناسب است و همچنین دارای تعدادی محل جهت اردو زدن و کلبه ‌های کوهستانی جهت اقامت است.

با این کار از طریق شیب کشور همسایه، کوه هاکوبا – یاریگاتاک، می‌توانید این سفر را با سفر به هاکوبا یاری اونسن یکی از بهترین چشمه‌ های آب‌گرم در ژاپن ترکیب کنید. ​